Powiatowy Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych we Wrocławiu serdecznie zaprasza nauczycieli, specjalistów oraz rodziców na konferencję naukowo-szkoleniową na temat MUTYZMU WYBIÓRCZEGO – „NIECH GADAJĄ!”, która odbędzie się 29 listopada 2016 r. w auli Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
Aby wziąć udział w konferencji należy wypełnić Kartę uczestnika konferencji i odesłać ją na adres mailowy kancelaria@pzp.edu.pl.
Dla specjalistów z terenu Powiatu Wrocławskiego przewidziane jest dodatkowe szkolenie praktyczne (chętnych do wzięcia udziału w warsztatach prosimy o dopisek „Warsztaty” w polu „Miejsce pracy” na kwestionariuszu). Ilość miejsc jest ograniczona, o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Udział w konferencji jest bezpłatny.

zaproszenie-niech-gadaja-1

pdf pismo przewodnie dyrektora PZPPP