ul. Kościuszki 131, 50-440 Wrocław, tel. 71 722 20 02
Miło nam poinformować, że nasza poradnia przystąpiła do akcji „Poradnia z sercem” organizowanej przez Stowarzyszenie Polskie Towarzystwo Mutyzmu Wybiórczego. Regulamin akcji dostępny jest do pobrania na dole postu.

Mutyzm wybiórczy jest zaburzeniem coraz lepiej rozumianym w społeczeństwie. Powiatowy Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych we Wrocławiu od dawna mocno angażuje się w propagowanie wiedzy o MW. Z radością przystępujemy więc do akcji, mamy nadzieję, że nasze działania przyczynią się do pogłębienia wiedzy na temat MW w naszym środowisku lokalnym i ogólnopolskim.
Koordynatorem działań w ramach akcji jest Monika Burzyńska (monika.burzynska@pzp.edu.pl).

O naszych działaniach związanych z akcją „Poradnia z sercem” będziemy informować na bieżąco. Już teraz jednak zapraszamy do zakładki STREFA RODZICA, znajduje się tam artykuł opisujący jak należy się przygotować do wizyty w poradni.

Rodziców oraz wychowawców i specjalistów pracujących z dziećmi z mutyzmem wybiórczym zapraszamy 12 marca 2018r. na spotkanie GRUPY WSPARCIA. szczegóły spotkania znajdują się na naszej stronie na FB: https://www.facebook.com/events/164389857615859/