Dnia 19 września 2019 roku rozpoczynamy kolejną edycję treningu umiejętności wychowawczych dla rodziców.

Organizatorem treningu jest Powiatowy Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych. Spotkania odbywać się będą we Wrocławiu przy ul. Kościuszki 131, piętro I, sala 105
w czwartki  w godzinach 17.00 – 20.00.  Cały cykl obejmuje 10 spotkań.

Szkoła dla Rodziców to program spotkań dla każdego, kto szuka sposobu na zdobycie konkretnych umiejętności wychowawczych oraz  przede wszystkim chce nawiązać głębsze i cieplejsze relacje z dziećmi. Główne cele to nauka umiejętności lepszego porozumiewania się z dziećmi, zachęcania ich do współpracy, kształtowanie więzi opartych na wzajemnym szacunku, a także refleksja nad własną postawą wychowawczą oraz wymiana doświadczeń między uczestnikami.

Główne motto Szkoły dla Rodziców i Wychowawców brzmi: Wychowywać to kochać i wymagać

Zajęcia prowadzić będą: psycholog – Jagoda Ziober-Pękalska,  pedagog – Marta Tęcza

UWAGA! Rodzice, którzy rozpoczynają szkolenie wcześniej zgłosili się pod podany numer bądź adres mailowy, zostali wpisani na listę oczekujących oraz uzyskali potwierdzenie o zakwalifikowaniu w rozmowie telefonicznej.

W związku z zainteresowaniem tą formą wsparcia prowadzimy stały nabór rodziców do kolejnych treningów. Chętni proszeni są o zgłaszanie się do Kancelarii – numer telefonu 71 7222002 lub mailowo: kancelaria@pzp.edu.pl, w przypadku zgłoszenia mailowego prosimy o pozostawienie w treści wiadomości numeru telefonu do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy!