W związku z wieloma zapytaniami informujemy że spotkania grupy warsztatowej Szkoły Dla Rodziców (cykl II 2016/2017) trwają i nie ma możliwości dołączenia do grupy na obecnym etapie zajęć.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem tą formą wsparcia planujemy rozpoczęcie kolejnej edycji jesienią. Rozpoczęcie treningu (cykl I 2017/2018) planujemy na przełom września i października 2017r. Chętni proszeni są o zgłaszanie się do Kancelarii – numer telefonu 71 7222002 lub mailowo: kancelaria@pzp.edu.pl, w przypadku zgłoszenia mailowego prosimy o pozostawienie w treści wiadomości numeru telefonu do kontaktu.

Spotkania odbywać się będą we Wrocławiu w siedzibie Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych przy ul. Kościuszki 131 we Wrocławiu co tydzień lub co drugi tydzień (w zależności od możliwości organizacyjnych uczestników – do ustalenia na pierwszym spotkaniu) w stałym dniu i o stałej godzinie.

Cały cykl obejmuje 10 spotkań.

Zajęcia będzie prowadzić pedagog Marta Tęcza.

UWAGA! Aby wziąć udział w szkoleniu KONIECZNE jest wcześniejsze zgłoszenie pod podanym numerem bądź adresem mailowym i uzyskanie potwierdzenia o zakwalifikowaniu. Prowadzący zastrzega sobie możliwość wyboru grupy spośród osób najbardziej potrzebujących. Preferowane będą osoby które wcześniej nie korzystały z tej formy wsparcia.

Serdecznie zapraszamy!