Informujemy że prowadzimy nabór do grupy warsztatowej (cykl I 2016/2017) Szkoły Dla Rodziców. Ilość miejsc ograniczona.

Szkoła dla Rodziców to program spotkań dla każdego, kto szuka sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi. Jego głównym celem jest wspieranie rodziców w radzeniu sobie w codziennych kontaktach z dziećmi i młodzieżą. Nauka umiejętności lepszego porozumiewania się, refleksja nad własną postawą wychowawczą, wymiana doświadczeń, to małe kroki ku głębszej relacji, dającej zadowolenie, poczucie wzajemnej bliskości. To także nauka dialogu i kształtowanie więzi opartych na wzajemnym szacunku.

Główne motto Szkoły dla Rodziców i Wychowawców brzmi: Wychowywać to kochać i wymagać.

Spotkania odbywać się będą we Wrocławiu w siedzibie Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych na ul. Kościuszki 131

co czwartek lub co drugi czwartek (w zależności od możliwości organizacyjnych uczestników – do ustalenia na pierwszym spotkaniu)

pierwsze spotkanie odbędzie się 22.09.2016 r. w godzinach od 17-19.15

Cały cykl obejmuje 10 spotkań.

Zajęcia prowadzi: pedagog Marta Tęcza

Termin zgłoszeń do 22.09.2016 r.

O przyjęciu do grupy decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc jest ograniczona ze względu na specyfikę warsztatów (praca w małych grupach), pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc.
W przypadku dużego zainteresowania po zakończeniu cyklu uruchomimy kolejną grupę warsztatową.

Zapisy w Kancelarii Poradni – numer telefonu 71 7222002 lub mailowo: kancelaria@pzp.edu.pl

UWAGA! Aby wziąć udział w szkoleniu KONIECZNE jest wcześniejsze zgłoszenie pod podanym numerem bądź adresem mailowym i uzyskanie potwierdzenia o zakwalifikowaniu.

Serdecznie zapraszamy!