Praca gabinetów zamiejscowych dostosowywana na bieżąco do sytuacji epidemicznej.

Szanowni Państwo,
Sytuacja epidemiczna w naszym kraju i na całym świecie ulega dynamicznym zmianom. Staramy się reagować na te zmiany dostosowując pracę poradni i gabinetów zamiejscowych do lokalnych sytuacji, zapewniając dzieciom i kadrze jak najbezpieczniejsze warunki spotkań. Od dnia dzisiejszego przenosimy czasowo większość terapii z gabinetu zamiejscowego w Żórawinie do innych lokalizacji, w pierwszej kolejności do Siechnic. W dalszym ciągu dzieci z gminy Kobierzyce przyjmujemy głównie w Sobótce i Kątach Wrocławskich.
Każdorazowo w przypadku doraźnej zmiany miejsca prowadzenia terapii skontaktujemy się z rodzicami z propozycją innej lokalizacji.
Życzymy wszystkim naszym małym i dużym Klientom zdrowia i pogody ducha w tych trudnych dla wszystkich czasach.