Covid-19: Wsparcie terepeutyczne dla nauczycieli i rodziców.

Akcja zakończona.
Kolejna akcja wsparciowa dla uczniów i rodziców zostanie ogłoszona po weekendzie majowym.

Szanowni Państwo Nauczyciele i Rodzice.

Uruchamiamy dedykowane dla Państwa wsparcie telefoniczne – formę pomocy skierowaną do osób dorosłych , nauczycieli i rodziców dotkniętych kryzysem.
Lęk o stan zdrowia, troska o najbliższych, samotność, frustracja, obniżone przekonanie co do własnych kompetencji i wiele innych – to reakcje z którymi w szczególny sposób konfrontujemy się podczas trwającej od prawie roku w naszym kraju pandemii. Postaramy się Państwu pomóc towarzysząc w tym trudnym czasie. Wsparcie będziemy realizować głównie w formie konsultacji i porad telefonicznych, jednakże podczas rozmowy można będzie także umówić się na bezpośrednie spotkanie z terapeutą, podczas którego będzie można podjąć próbę ustabilizowania równowagi psychicznej i wzmocnić własne poczucie bezpieczeństwa.
Wsparcia będą udzielali wykwalifikowani pracownicy Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej we Wrocławiu, psycholodzy, psychoterapeuci, pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem w radzeniu sobie w trudnych sytuacjach.
Wsparcie telefoniczne będzie udzielane na początek w następującym czasie:
Poniedziałki 15:30 – 18:30 tel. 71 / 316 27 75
Środy 13:00 – 18:00 tel. 71 / 722 20 98
Soboty 8:30 – 10:30 tel. 71 / 307 09 22
Będziemy analizować odzew i Państwa zapotrzebowanie na tę formę pomocy, w razie potrzeby uruchomimy kolejne terminy i numery telefonów. Zapraszamy.

Pod podanymi numerami będą na Państwa oczekiwać bezpośrednio terapeuci, nie są to numery do centrali Zespołu Poradni. We wszystkich innych sprawach niż bezpośrednie wsparcie terapeutyczne osób dorosłych prosimy niezmiennie kontaktować się pod ogólnym numerem 71 7222002