Kontakt z poradnią w czasie epidemii

Szanowni Klienci,  

w tych trudnych czasach pandemii także nam przyszło działać w sytuacji dużej nieprzewidywalności zdarzeń dotyczących miejsc i nasileń ognisk zakażeń. Z tego powodu działalność gabinetów zamiejscowych, ich godziny otwarcia i skład osobowy, dostosowujemy na bieżąco do lokalnych sytuacji. Zmagamy się także, jak każda obecnie placówka oświatowa, z dużą ilością rotacyjnych nieobecności części kadry nauczycielskiej i administracyjnej, spowodowanych oczywistą sytuacją epidemiczną. Z powyższych powodów miejsca i terminy spotkań z naszymi specjalistami, także tych już umówionych, mogą ulec doraźnym i dynamicznym zmianom.

Do wszystkich klientów zawsze staramy się dotrzeć, prosimy o odbieranie telefonów. Podczas próby połączenia wyświetli się Państwu losowo wybrany numer z puli naszej centrali internetowej rozpoczynający się od cyfr 506 356 XXX – prosimy o odbieranie. Oddzwonienie do poradni możliwe jest natomiast pod stały numer 71.722 20 02, kontakt mailowy z Kancelarią w siedzibie głównej poradni pod adresem kancelaria@pzp.edu.pl, kontakty bezpośrednio do gabinetów zamiejscowych podano w zakładce „terapie”.

Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dzieciom, ich rodzinom i naszym pracownikom, musimy ograniczyć ilość osób wchodzących do budynku. W chwili obecnej kontakt z Kancelarią Zespołu Poradni możliwy jest wyłącznie telefonicznie i mailowo. Osobiście tylko w wyjątkowych sprawach i wyłącznie po uprzednim umówieniu terminu.