Ruszyła Grupa Edukacyjno – Terapeutyczna w Czernicy

Od października 2021 r w ramach Programu Profilaktyki Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży uruchomiliśmy pierwszą edycję Grupy edukacyjno – terapeutycznej z elementami bajkoterapii
i sensoryki dla dzieci w wieku 5-7 lat.
Wsparcie adresowane jest dla dzieci ujawniających trudności w osiągnięciu dojrzałości społeczno-emocjonalnej, lub zahamowanych emocjonalnie.
Cel spotkań: pomoc w odblokowaniu lub uruchomienie zahamowanych procesów rozwoju poznawczego, emocjonalnego i społecznego dziecka, nawiązanie relacji społecznych.

Zajęcia odbywają się w gabinecie zamiejscowym Zespołu Poradni w Czernicy, ul. Wrocławska 78 budynek GOPS, telefon 71 381 95 28, we wtorki w godzinach 14:30-15:30

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych edycjach proszone są o zapisywanie się na liście rezerwowej w Kancelarii Poradni, najlepiej mailowo pod adresem kancelaria@pzp.edu.pl; bądź telefonicznie 71 722 20 02.