Ważne informacje dla Klientów

Szanowni Klienci,  Z powodu stanu pandemii absencja wśród naszych pracowników pedagogicznych i administracyjnych jest bardzo wysoka. Z powodu długotrwałej nieobecności wszystkich pracowników administracyjnych mogą występować przejściowe trudności w kontakcie telefonicznym, obecnie najskuteczniejszym sposobem kontaktu pozostaje forma mailowa pod adresem kancelaria@pzp.edu.pl – na pewno na wszystkie maile odpowiemy.

Mimo ogromnych trudności kadrowych dokładamy wszelkich starań by odwoływać umówione wcześniej wizyty w jak najmniejszym wymiarze. Działalność siedziby głównej i naszych gabinetów zamiejscowych, ich godziny otwarcia i skład osobowy, dostosowujemy na bieżąco do lokalnych sytuacji epidemicznych. Miejsca i terminy spotkań z naszymi specjalistami, także tych już umówionych, mogą wiec ulec doraźnym i dynamicznym zmianom.

Prosimy o odbieranie telefonów. Podczas próby kontaktu wyświetli się losowo wybrany numer z puli naszej centrali internetowej, rozpoczynający się od cyfr 506 356 XXX – prosimy o odbieranie. Oddzwonienie do poradni możliwe jest natomiast pod stały numer 71.722 20 02, Kontakty bezpośrednio do gabinetów zamiejscowych podano w sekcji „terapie” w dalszej części strony.

Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dzieciom, ich rodzinom i naszym pracownikom, musimy ograniczyć ilość osób wchodzących do siedziby głównej i gabinetów zamiejscowych. Będą wpuszczane wyłącznie osoby które zachowują wszystkie rygory sanitarne, w założonych prawidłowo maseczkach przez całą wizytę w poradni. Osoby wcześniej umówione na wizytę po godzinie 15:00 muszą zgłosić swoje przyjście telefonicznie sprzed budynku i oczekiwać na zejście pracownika poradni. Numery telefonów są wywieszone na drzwiach wejściowych.