Warsztat „Praca Twoich marzeń”

Co? – Warsztat „Praca Twoich marzeń”

Kiedy? – 17.06, 10:00

Gdzie? – Kąty Wrocławskie, ul. 1-go Maja 43, gabinet zamiejscowy Powiatowego Zespołu Poradni Psychologiczno- Pedagogicznych we Wrocławiu.

Co cię czeka?

Warsztat z psychologiem, na którym stworzysz projekt pracy swoich marzeń i określisz konkretne kroki do jego realizacji.

Na warsztacie otrzymasz:

świadomość wartości, którym chcesz poświęcić swoje życie zawodowe,

listę Twoich umiejętności, zdolności i wiedzy, których być może wcześniej nie zauważyłeś, ale które możesz wykorzystywać w swojej pracy,

świadomość swoich mocnych stron,

zrozumienie własnych priorytetów przy wyborze pracy: zespół, wynagrodzenie, specyficzny rodzaj pracy – jak ważna jest każda z tych kwestii właśnie dla Ciebie!

  • Jak zostać uczestnikiem? Wymagana jest wcześniejsza rejestracja pod adresem: ukraina.wsparcie@pzp.edu.pl Liczba miejsc jest ograniczona.
  • Cena? – za darmo!
  • Czas trwania? – około 4 (cztery) godziny!
  • Na kogo czekamy? – obywatele Ukrainy. Warsztat zainteresuje przede wszystkim osoby, które chcą zmienić swój zawód, rodzaj działalności lub karierę, lepiej zrozumieć siebie i swoje skłonności lub po prostu prowadzić bardziej świadome życie zawodowe.
  • Kto prowadzi? – psycholog Wiktoria Rachyńska.

UWAGA! Warsztat będzie prowadzony w języku ukraińskim i potrwa około 4 (czterech) godzin. Prosimy o zarezerwowanie odpowiedniej ilości czasu. Prosimy o przybycie 10 minut wcześniej, aby się zarejestrować i zająć miejsce na sali.

Serdecznie zapraszamy – zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc na sali!